قالب, وردپرس

۵تا از بهترین فروشگاه های تم وردپرس تجاری

فروشگاه های تم وردپرس
 خرید یک تم از یک شرکت معتبر تجاری تم وردپرس به شما آرامش خاطر در مورد کیفیت و پشتیبانی می دهد. در این مقاله، ما بهترین فروشگاه های تم وردپرس تجاری را ارائه می دهیم که تم های عالی را با پشتیبانی عالی و به روز رسانی عالی ارائه می دهند.
بهترین تم ها
صدها تم رایگان وردپرس موجود در دایرکتوری تم وردپرس وجود دارد. در حالی که این تم های رایگان عالی هستند اما آنها ویژگی های کمتر و پشتیبانی محدودی را ارائه می دهند. اینجاست که فروشگاه های تم وردپرس تجاری وارد می شوند. این شرکت های تم وردپرس تم های WordPress را با امکانات بسیار بیشتری ارائه می دهند. آنها همچنین پشتیبانی و به روز رسانی تم به طور منظم ارائه می کنند. در زیر بهترین فروشگاه های تم وردپرس تجاری در بازار هستند.

۱٫ Themify

themify
Themify در حال حاضر  در اطراف است و خود را یک نقطه بالا در میان شرکت های تم وردپرس تاسیس شده می داند. آنها تم های وردپرس مدرن و زیبا طراحی شده برای انواع وب سایت ها را ارائه می دهند.
همچنین Themify Builder، یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن WordPress را ارائه می دهند. این در بسیاری از تم های خود یکپارچه شده است.
قیمت گذاری: شما می توانید یک تم (به علاوه یک تم رایگان) را برای ۴۹ دلار یا ۷۹ دلار برای همه تم ها و ۱۲ پلاگین با یک سال پشتیبانی و به روز رسانی خریداری کنید. برای ۲۴۹ دلار می توانید به تمام تم های خود دسترسی پیدا کنید.

۲٫ Elegant Themes

elegantthemes

تم های زیبا یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین فروشگاه تم وردپرس است.

آنها یک مجموعه بزرگ از تم های وردپرس زیبا طراحی شده برای انواع وب سایت ها دارند. همچنین به Divi Builder خود دسترسی پیدا می کند که یکی از افزونه های کشیدن و رها کردن صفحات وردپرس در بازار است.
قیمت گذاری: بهترین بخش در مورد Elegant Themes قیمت آنهاست. برای ۸۹ دلار شما تمام تم ها و پلاگین های خود را با ۱ سال پشتیبانی و به روز رسانی دریافت می کنید. برای ۲۴۹ دلار شما به تمام تم ها و پلاگین های خود دسترسی دارید.

۳٫ CSSIgniter

cssigniter

CSSIgniter یک فروشگاه تم وردپرس محبوب است. آنها یک مجموعه بزرگ از تم های وردپرس زیبا طراحی شده برای کسب و کار، مجلات، وبلاگ نویسی، هتل ها، و وب سایت های خبری ارائه می دهند.

همه تم ها به راحتی راه اندازی، ترجمه آماده، و به سرعت برای سرعت و عملکرد بهینه سازی شده است.
قیمت گذاری: شما می توانید یک تم را برای ۴۹ دلار خرید یا باشگاه تم خود را برای ۶۹ دلار خریداری کنید. این به شما یک سال به روز رسانی و پشتیبانی را می دهد. آنها همچنین یک برنامه عضویت در زندگی را با تمام منابع خود شامل تم ها و پلاگین ها برای ۲۴۹ دلار ارائه می دهند.

۴٫ StudioPress

studipress
StudioPress یکی از معروف ترین فروشگاه های تم وردپرس تجاری است. تمام موضوعات آنها بر اساس چارچوب موضوعی پیدایش خود ساخته شده است، که توسط بسیاری از توسعه دهندگان وردپرس برای کد کیفیت و عملکرد جامد سنگ مورد اعتماد است.
فروشگاه تم آن نیز شامل تم های کودک پیدایش است که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ایجاد شده است. این تم ها توسط تیم StudioPress بررسی شده اند تا اطمینان حاصل شود استانداردهای کیفیت و برتری خود را دنبال می کنند.
قیمت گذاری: از ۱۲۹ دلار برای موضوع + چارچوب پیدایش. این به آموزش مفصل و به روز رسانی نامحدود اجازه می دهد. شما همچنین می توانید عضویت خود را در Pro Plus با قیمت تخفیف ۴۹۹٫۹۵ دلار خریداری کرده و دسترسی به تمامی تم ها خود داشته باشید.

۵٫ ArrayThemes

arraythemes
ArrayThemes مجموعه ای زیبا از تم های وردپرس را ارائه می دهد. ویژگی قابل توجهی از تمام تم های وردپرس خود را تایپوگرافی زیبا است که به نظر می رسد به همان اندازه  در تمام دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش بزرگ است.
تم های عکاسی وردپرس خود را از گالری های زیبایی ساخته شده تهیه می کنند که عکس های شما را می سازد. طرح های نمونه کارها آنها قالب های نمونه کارها دقیق است، و برای WooCommerce شما دوست خواهید داشت که چگونه تم های خود را با صفحات محصول روبرو می شوند.
قیمت گذاری: شما می توانید یک تم را برای ۴۹ دلار خرید یا به باشگاه تم خود را برای ۸۹ دلار با ۱ سال پشتیبانی و به روز رسانی. شما همچنین می توانید تمام تم های خود را برای ۲۴۹ دلار دریافت کنید.
امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین فروشگاه های تم وردپرس تجاری کمک کند.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *