وردپرس

نحوه دریافت نشانی اینترنتی تصاویر در وردپرس – URL تصاویر

نشانی اینترنتی تصویر
آیا می خواهید پیوند یا URL تصاویری که در وردپرس آپلود می کنید پیدا کنید؟
گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به لینک تصویر برای نمایش آن در قسمتهای دیگر وب سایت خود و یا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی داشته باشید.
در این مقاله اگرت ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی نشانی اینترنتی تصاویر( url تصاویر) را که شما در سایت وردپرس آپلود می کنید، دریافت کنید.

پیدا کردن یک URL تصویر وردپرس – گام به گام

وردپرس به طور خودکار یک URL منحصر به فرد را برای هر تصویری که  شما آپلود می کنید با استفاده از آپلودکننده رسانه پیش فرض وردپرس ایجاد می کند.
معمولا یک URL تصویر وردپرس شامل نام دامنه شما به دنبال / wp-content / uploads /، تاریخ آپلود تصویر و نام پرونده تصویر است.
به عنوان مثال، یک تصویر با نام travelaccessories.png که در ژانویه ۲۰۱۹ به example.com آپلود شده است، یک URL را مانند این خواهد داشت:
www.example.com/wp-content/uploads/2019/01/travelaccessories.png
اکنون اجازه دهید نگاهی به نحوه دریافت نشانی اینترنتی تصاویر آپلود شده در سایت وردپرس بیندازیم.
اولا شما باید به قسمت مدیریت وردپرس خود وارد شوید و بر روی منوی رسانه کلیک کنید. پس از انجام، کتابخانه رسانه ای خود را که در آن تمام تصاویر و سایر فایل های رسانه ای شما ذخیره می شوند باز کنید.
بعد، شما می توانید از ویژگی جستجو برای پیدا کردن تصویر که می خواهید لینک را پیدا کنید استفاده کنید.
پیدا کردن url
نشانی اینترنتی تصاویر در وردپرس
هنگامی که روی تصویر کلیک میکنید، یک پنجره بازشو با جزئیات دلخواه تصویر باز می شود. جزئیات تصویر را در ستون سمت راست و پیش نمایش تصویر در سمت چپ مشاهده خواهید کرد.
ستون سمت راست تمام جزئیات تصویر شامل نام فایل، نوع فایل، تاریخ آپلود، اندازه فایل، ابعاد و متادیتای تصویر مانند متن تصویر، عنوان، عنوان، توضیحات، تصویر آپلود شده و غیره را نمایش می دهد.
همچنین URL تصویر را در پایان خواهید دید. این لینک در کنار گزینه “Copy Link” است.
url تصاویر
شما می توانید به سادگی لینک را کپی کنید و در هر جایی که دوست دارید استفاده کنید.
اگر نشانی اینترنتی تصویر را در مرورگر خود باز کنید، می توانید نسخه اصلی تصویر آپلود شده را مشاهده کنید.

پیدا کردن URL های تصویر وردپرس از ظاهر

 

روش فوق نشان داده شده در بالا به شما اجازه می دهد URL هر عکس ارسال شده در وردپرس را دریافت کنید، حتی اگه آنرا تازه منتشر نکرده باشید. اگر میخواهید نشانی اینترنتی تصاویر موجود در سایت خود را دریافت کنید، می توانید آن را از ظاهر خود سایت دریافت کنید.
خیلی ساده تر است! یک صفحه یا پست را که در آن تصویر منتشر شده است باز کنید و تصویر را پیدا کنید. پس از آن، بر روی تصویر راست کلیک کرده و گزینه “باز کردن تصویر در برگه جدید” را انتخاب کنید.
پیدا کردن url 2
هنگامی که تصویر در برگه جدید باز می شود، به URL در نوار آدرس نگاه کنید. این نشانی اینترنتی تصویر وردپرس شماست.
پیدا کردن url از ظاهر سایت
اکنون می توانید آدرس تصویر را کپی کنید و از هر جایی که می خواهید استفاده کنید. بسیار سریع و ساده !

نحوه دریافت URL GIFs، Videos، و PDFs در WordPress

همانطور که در بالا ذکر شد، دیگر فایل های رسانه ای مانند GIF ها، فیلم ها و اسناد مانند فایل های PDF نیز در کتابخانه رسانه وردپرس ذخیره می شود. شما می توانید به راحتی URL های این فایل ها را با دنبال کردن مراحل همانطور که در بالا نشان داده شد پیدا کنید. به Media »Library از داشبورد خود بروید و سپس بر روی GIF، ویدیو یا سند کلیک کنید که URL شما می خواهید، ببینید. پس از آن، پنجره جزئیات پیوست ظاهر خواهد شد.
url گیف و ویدئو
شما می توانید URL پیوست در کنار گزینه “Copy Link” در ستون سمت راست دریافت کنید.
امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرند که چگونه URL های تصاویری را که در وردپرس آپلود می کنید، دریافت کنید.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *