آیا وردپرس واقعا بهترین بستر ساخت وب سایت است؟

طراحی وب سایت
چرا طراحی وب سایت بسیار مهم است؟
خرداد 23, 1398
چگونه رمز عبور خود را در WordPress تغییر دهید (راهنمای مبتدی)
خرداد 23, 1398
حدود ۳۰٪ از وب سایت های ساخته شده با وردپرس طراحی شده است. در حال حاضر وردپرس یکی از قابل اعتماد ترین سیستم های مدیریت محتوا برای بسیاری از صنایع است. وردپرس برای ساخت وب سایت ها، وبلاگ ها، سایت های تجارت الکترونیک، پلت فرم های عضویت و سرمقاله ها استفاده می شود.

وردپرس در مقابل سازندگان وب سایت

ساخت یک وب سایت بخش مهمی از هر کسب و کار است، اما برخی از صاحبان کسب و کار به اندازه کافی پول برای استخدام یک توسعه دهنده وب یا طراح حرفه ای ندارند. این جایی است که سازندگان وب به سراغ قالب سایت رایگان می آیند. Wix، Squarespace و Format مورد علاقه های معمولی برای ایجاد وب سایت ها به سرعت و آسان می باشد.
همه سازندگان وب سایت ها با قالب وردپرس برای کمک به سرعت و آسانی کاربران سایت ها  هستند ،اما در بقیه تنظیمات سفارشی زیادی ندارند. این بدان معنی است که محدودیتی برای چگونگی قالب سازی و شخصی سازی وجود دارد.
از طرف دیگر، وردپرس، زمانی که به  صورت سفارشی شود، بی حد و حصر است. WordPress.org هزاران تم از پیش ساخته شده برای توسعه سریع وب سایت ارائه می دهد . همچنین یک پلاگین بزرگ برای وردپرس وجود دارد که سیستم های شخص ثالث برای کمک به سبک و قالب وب سایت به کاربر شخصی ترجیح می دهند.
وردپرس در مقابل سازندگان وبسایت

آیا وردپرس واقعا بهترین است؟

آیا وردپرس واقعا بهترین پلت فرم برای ساخت وب سایت است؟ هیچ راهی آسان برای گفتن وجود ندارد، این واقعا به هر یک از شرایط خاص بستگی دارد. ممکن است وردپرس برای بعضی ها بهتر باشد، اما نه برای همه. ما پیشنهاد می کنیم تحقیقات خود را انجام دهید و سپس تصمیم بگیرید!
پس آیا وردپرس بهتر است؟ خب، این بستگی به بودجه هر شخص دارد. همچنین، این بستگی به میزان ترافیک سایت دارد. برای یک سایت نمونه کارها کوچک یا وبلاگ و یا یک سایت تجارت الکترونیک ، وردپرس قطعا بهترین گزینه است.

وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا

اگر چه وردپرس سیستم وب سایت است و بسیاری از مردم در مورد آن صحبت می کنند اما این تنها در بازار نیست. دیگران مانند جوملا و دروپال هستند که از لحاظ فنی خیلی خوب هستند! جوملا و دروپال آسان  مانند WordPress نیستند مخصوصا برای مبتدیان. پس آیا وردپرس بهتر از جوملا و دروپال است؟و آیا برای افرادی که نسبتا جدید در فناوری هستند یا از طراحان وب هستند، بهتر است؟ قطعا بله حتی طراحان وب حرفه ای هر دو وردپرس را انتخاب می کنند. جوملا یک پلت فرم منبع باز است، به این معنی که شما واقعا باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. منحنی یادگیری در وردپرس قطعا شکننده نیست.
مریم حسینی
مریم حسینی
با همه وجود در تلاش برای رسیدن به موفقیت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *