تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست؟

کسب و کار آنلاین
راه اندازی کسب و کار آنلاین
آذر 7, 1397
بهینه‌سازی وبسایت‌
رمز و رازهایی درباره بهینه‌سازی وبسایت‌ که احتمالاً نمی‌دانید!
آذر 7, 1397
تعریف مختصر و کوتاهی را راجع به وب سایت و وب اپلیکیشن خواهیم داشت و امیدوارم در پایان بتوانید برداشتی مفید از تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن چیست داشته باشید و در صورت نیاز به راهنمایی و دریافت اطلاعات بیشتر از قسمت تماس با ما با کارشناسان اگرت تماس حاصل نمایید.
 می توان گفت که تاکید وب سایت بر محتوا می باشد ولی وب اپلیکیشن بر عمل و تعامل تکیه دارد.

وب سایت(Website):

وب سایت فضایی است در اینترنت که یک یا چند صفحه را در خود جا داده است. ساخت وب سایت یک مطلب را برای همه بطور یکسان نمایش می دهد به عبارتی مجموعه از صفحات وب متصل بهم است که شامل یک صفحه اصلی میباشد و معمولا روی یک سرور قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یک فرد، گروه یا سازمان تهیه و نگهداری می شود. وب سایت ها بر محتوا تکیه دارند.برای داشتن یک وب سایت الزاما نیاز به تحلیل خاصی نیست و به راحتی می توان با نصب یک مدیریت محتوا یک وب سایت داشت.

 تفاوت وب سایت با وب اپلیکیشن

 

وب اپلیکیشن (Webapplication):

وب اپلیکیشن نرم افزاری است کاربردی که توسط یک مرورگر پشتیبانی می شود و پس از تجزیه تحلیل و بررسی یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها ، عملکردها ، عمل گرها و روال ها برای آن مجموعه طراحی می شود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد اصولاً مبتنی بر محتوا نیستند و در آنها عملکرد مهم می باشد. وب اپلیکیشن ها بر مبنای داده و رفتارها تکیه دارند و پس از تحلیل رفتارها و خدمات طراحی می شوند و ساختاری تعامل پذیر دارند. شایان ذکر است که وب اپلیکیشن در بستر برنامه تحت شبکه کار می کند.
با سپاس از همراهی شما
مریم حسینی
مریم حسینی
با همه وجود در تلاش برای رسیدن به موفقیت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *