مزایای وب سایت داشتن / چرا باید برای کسب و کارتان وب سایت داشته باشید؟

قالب‌ های وبلاگی رایگان
بهترین قالب‌ های وبلاگی رایگان وردپرس در سال ۱۳۹۷
آبان 24, 1397
افزایش درآمد با کمک ووکامرس
چندین نکته جالب برای افزایش درآمد با کمک ووکامرس
آبان 24, 1397

مزایای وب سایت

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که داشتن سایت اینترنتی چه مزیت هایی دارد ؟

وب سایت ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیرند:

تاثیر سایت در اطلاع رسانی:

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت داینامیک فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که  هزاران و یا میلیونها کاربر از جاهای مختلف جهان می توانند بارها و بارها از آن ها بازدید کنند.

 

جهانی دیده شوید

با داشتن وب سایت میتوانید در سطح جهانی به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید. حضور در بستر آنلاین محدودیت فیزیکی را از بین میبرد و امروزه بسیاری از کسب و کار ها از طریق وب سایت های خود توانسته اند سالیانه درصد بالایی از فروش را از این طریق پیدا کنند.

خود را حرفه ای معرفی کنید

با طراحی سایت حرفه ای و خلاقانه میتوانید کسب و کار خود را موثر تر معرفی کنید. وب سایت شما ویترین محصولات و خدمات شماست. هرچه این ویترین زیباتر چیده شود، میتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنید.

رشد کنید

داشتن وب سایت کسب و کار شما را ۲۴ ساعت شبانه روز باز نگاه میدارد و  قادر هستید در هر زمان از شبانه روز خدمات خود را به مشتریانتان عرضه کنید. با افزایش میزان فروش خود و همچنین توسعه و بهبود وب سایت از طریق پیشنهادات و انتقادات کاربران میتوانید به سطح بالایی از کیفیت در ارائه خدمات و محصولات خود برسید و در حوزه ی کسب و کارتان از رقبا پیشی بگیرید.

در جستجوی آنلاین دیده شوید

امروزه کاربران زیادی در بستر آنلاین محصولات و خدمات مورد نیاز خود را جستجو میکنند و حضور شما در این فضا شانس فروش محصولات و خدماتتان را افزایش میدهد. حجم بسیار بالای وب سایت ها و رشد روز افزون تولد وب سایت های حرفه ای لزوم داشتن یک وب سایت مناسب برای تمام کسب و کارها لازم و ضروری کرده است.

تاثیر سایت در بازاریابی:

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

 

در دسترس بودن:

سایت شما با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

مریم حسینی
مریم حسینی
با همه وجود در تلاش برای رسیدن به موفقیت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *