اگرت

درباره‌ی اگرت

گروه مهندسی اگرت با نیروی نوپا و خلاق در زمینه طراحی و تولید سایت و نرم افزار شروع به کار کرده است که در این مدت کوتاه توانسته به بسیاری از ملزومات مشتریان پاسخ دهد.
این گروه با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصربه‌فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید.
 طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است  برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

هدف ما از راه اندازی این مجموعه ارائه خدمات طراحی وب سایت و پیاده سازی پورتال های تحت وب و طراحی و تولید اپلیکیشن است. برخی از خدماتی که توسط  گروه اگرت ارائه می شوند به صورت زیر است:

 بهینه سازی سایت و طراحی سایت ، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ، طراحی وب سایت ارزان ، طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت تبلیغات ، طراحی وب سایت ، طراحی و تولید اپلیکیشن با هر طرح و ایده مد نظرتان ، تبلیغ کلیکی در گوگل

01

طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن

طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن برای هر کسب و کار یا ایده و حتی شخص که در عموم به عنوان سایت شخصی ٬ سایت فروشگاهی ٬ سایت شرکتی و … شناخته می‌شوند.

سئو و بهینه سازی

ما می توانیم جایگاه شما در گوگل و نتایج جستجو کلمات دلخواهتان را افزایش دهیم و روزانه بازدید بیشتری از طریق گوگل داشته و بازخورد سایتتان افزایش چشمگیری داشته باشد.

03

طراحی لوگو

اولین دید هر شخص به کسب و کارتان ٬ لوگو شما خواهد بود و لوگو نشانه‌ی شما در فضای مجازی‌ست که با آن خود را به مخاطبین نشان می‌دهید.