۶تا از بهترین پلاگین اسلایدر وردپرس – عملکرد + کیفیت ( مقایسه)

بهینه سازی با مترادف کلمه کلیدی در وردپرس به چ صورت است؟
خرداد 12, 1398
ریدایرکت ۳۰۱
ریدایرکت ۳۰۱ در سایت وردپرس چیست و چه تاثیری بر روی سئوی وبسایت دارد؟
خرداد 12, 1398
آیا شما به دنبال اضافه کردن اسلایدر در سایت وردپرسی خود هستید؟ ده ها افزونه ی اسلایدر وردپرس در بازار وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.با این وجود، همه پلاگین های اسلایدر برابر نیستند. اکثر آنها اسکریپت های زیادی را بارگذاری می کنند که وب سایت شما را کند می کند.
در این مقاله ما افزونه های اسلایدر وردپرس را با توجه به سرعت، سهولت استفاده و ویژگی های کلی مقایسه می کنیم. هدف این است که بهترین پلاگین اسلایدر وردپرس را از لحاظ عملکرد و کیفیت پیدا کنید.

مشکل با اسلایدر وردپرس

بیشتر اسلایدرهای وردپرس آهسته هستند. اگر به درستی نباشد، یک اسلایدر می تواند زمان بارگذاری صفحه شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد. اگر شما یک سرویس میزبانی وب وردپرس نداشته باشید، سرور شما ممکن است حتی کندتر از حد معمول جواب دهد. مشکل دیگر با پلاگین های اسلایدر وردپرس سهولت استفاده است. شما می خواهید مطمئن شوید که اسلایدر وردپرس شما در تلفن همراه پاسخگو هست یا نه که بسیاری از آنها نیستند.پس چگونه صدها پلاگین اسلایدر را تست کنید و  همه آنها را بررسی کنید؟ خوب، شما مجبور نیستید ما برای شما تحقیق کردیم و در زیر نتایج ما برای بهترین اسلایدر وردپرس را میتوانید ببینید.

طرفداران برای بهترین پلاگین وردپرس اسلایدر

به خاطر این مقاله، افزونه های اسلایدر بالا و بسیار توصیه شده را انتخاب کردیم. در حین انجام تحقیقات متوجه شدیم که این پلاگین های اسلایدر یکی از محبوب ترین ها بوده و توصیه می شود.
ما تصمیم گرفتیم تا برخی از آزمایشهای ساده را انجام دهیم و ببینید چگونه هر یک از آنها کار میکنند. معیارهایی که ما دنبال آن هستیم سرعت، سهولت استفاده، ویژگی ها و سازگاری است.
پس شروع می کنیم

سرعت – کدام سریع ترین اسلاید وردپرس است؟

مشکل شماره ۱ با اسلایدر این است که می تواند وب سایت شما را کند کند. عملکرد و سرعت نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد، بلکه تاثیر قابل توجهی در SEO دارند.

به همین دلیل سرعت اسلایدر ها در بالای مقایسه ما است. ما می خواهیم ببینیم که سریعترین پلاگین اسلادر کدام است و سپس ما ویژگی های خود را مقایسه خواهیم کرد تا ببینیم آیا تأثیر عملکرد را می تواند توجیه کند.

برای پیدا کردن این، ما هر پلاگین اسلایدر را در یک سایت وردپرس نسخه ی نمایشی نصب کردیم. و تصاویر مشابه را برای ایجاد یک  اسلایدر آپلود کردیم و هیچ تنظیمات دیگری را تغییر ندادیم و اسلایدی را روی یک صفحه خالی وردپرس تعبیه کردیم.

پس از آن، ما ابزار تست سرعت Pingdom را برای اجرای آزمون استفاده کردیم. در ادامه نتایج آزمون ما برای هر پلاگین اسلایدر است.

Slider PluginPage Load timeRequestsPage size
Soliloquy       ۸۶۰ms    ۲۲   ۶۷۹KB
MetaSlider       ۸۶۳ms    ۲۵   ۲۲۹KB
Smart Slider 3       ۸۶۵ms    ۱۹   ۳۸۲KB
Slider by Nivo       ۹۲۸ms    ۱۶   ۳۰۶KB
Slide Anything       ۸۶۶ms    ۱۸   ۳۲۴KB
Master Slider       ۹۰۰ms    ۲۲   ۳۴۵KB

همانطور که در نمرات بالا دیده می شود، Soliloquy سریع ترین اسلایدر  WordPress در آزمون های ما بود.

اگر شما  یک سایت سریع وردپرس با کارایی بالا می خواهید، پس Soliloquy بهترین اسلایدر وردپرس برای شما است.
اگر نتایج تست را متوجه شوید متوجه خواهید شد که Soliloquy حجم بار صفحه را بدون تاثیر بر سرعت افزایش می دهد.
این کار با استفاده از یک ترفند کوچک  انجام می شود. اساسا اسلایدر پوشش شما را بارگیری می کند و سپس اسلایدهای دیگر به صورت یکنواخت بارگذاری می شوند. به عبارت دیگر، شما می توانید تصاویر کشویی با کیفیت بالا را با حداقل تاثیر بر عملکرد را بارگذاری کنید.

امیدواریم که این مقاله به سؤالات مربوط به بهترین پلاگین اسلاید وردپرس در زمینه عملکرد و کیفیت پاسخ دهد.
مریم حسینی
مریم حسینی
با همه وجود در تلاش برای رسیدن به موفقیت هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

01132291305