افزونه, وردپرس

افزونه جستجوی پیشرفته در ووکامرس

افزونه جستجوی پیشرفته

جستجوی حرفه‌ای ووکامرس با افزونه Advanced Woo Search

ووکامرس ابزار قدرتمندی در تجارت الکترونیک و راه اندازی یک کسب و کار حرفه‌ای است، که به راحتی با کمک آن می توان یک فروشگاه اینترنتی راه­ اندازی کرد. مهم‌ترین نکته‌ای که در اینجا وجود دارد افزایش سرعت و فروش بیشتر در ووکامرس است. یعنی اگر قرار ما غیر از این باشد، دلیلی هم برای طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی و کسب و کار نداریم.
همیشه باید بهترین امکانات را برای فروشگاه اینترنتی درنظر بگیرید زیرا ارتباط مستقیم با مشتریان و جذب آن‌ها دارد. در صورتی که مشتری از یک بخش از فروشگاه راضی نباشد به راحتی آن را ترک خواهد کرد. این مسئله کاملا منطقی است زیرا قرار است بابت خرید محصول هزینه پرداخت کند پس توقعاتی نیز از شما دارد.
در بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی با جستجوی حرفه‌ای در ووکامرس مواجه شده‌اید. معمولا نوع این جستجو در فروشگاه به اینصورت است که با وارد کردن چند حرف اول محصول تمامی نمونه‌های مشابه به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید راحت محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

جستجو حرفه‌ای در ووکامرس نوعی امکان برای دسترسی آسان مشتریان است. وقتی آن‌ها راحت به محصول مورد نظر دست یابند، رضایتشان تامین شده و به شما وفادار می‌مانند. جستجوی حرفه‌ای در ووکامرس چگونه ایجاد می‌شود؟ به کمک افزونه این امکان را به راحتی می‌توانیم پیاده‌سازی کنیم فقط کافیست افزونه Advanced Woo Search را نصب کنید. این افزونه‌ برای جستجوی حرفه‌ای در ووکامرس به صورت کاملا پویا و قدرتمند است. به محض اینکه اولین حروف محصول مورد نظر را جستجو کنید تمامی محصولات با حرف جستجو شده را به شما نشان می‌دهد.

ویژگی های اصلی افزونه Advanced Woo Sear

– جستجو در میان تمامی محصولات فروشگاه ووکامرسی

– جستجو در میان عنوان محصول، محتوای محصول، گزیده محصول، دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها و…

– دارای صفحه تنظیمات جالب و کاربرپسند

– نمایش تصاویر محصول در نتیجه جستجوی حرفه‌ای در ووکامرس

– نمایش هزینه محصول در نتایج جستجوی حرفه‌ای در ووکامرس

– نمایش نتایج جستجو با توجه به اولویت

– سرعت بالای جستجو

نکات:
– حتما باید افزونه ووکامرس نصب شده باشد.

– از نسخه ۴٫۰ به بالا قابل پشتیبانی است.

– با آخرین نسخه ووکامرس سازگار است.

– این افزونه راست چین شده وبرای وب سایت های فارسی مناسب است.

برای دانلو این افزونه می توانید به سایت وردپرس  wordpress.org مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *