وردپرس

چگونه همه ی نظرات در وردپرس را نمایش دهیم؟

نظرات کاربران
آیا می خواهید تعداد کل نظرات کاربران در سایت وردپرسی خود را نمایش دهید؟
نظرات اجازه می دهد تا کاربران را به مشارکت و تعامل با محتوا در وب سایتتان بپردازندو با نشان دادن تعداد کل نظرات، شما می توانید کاربران بیشتری را برای پیوستن به مکالمه تشویق کنید.
در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی تعداد کل نظرات در وردپرس را  با افزونه یا بدون افزونه نمایش دهید.

نمایش تعداد نظرات کاربران وردپرس با استفاده از یک پلاگین

این روش آسان تر است و برای همه کاربران توصیه می شود. به جای نوشتن کد، شما باید از یک افزونه برای نمایش تعداد نظرات در WordPress استفاده کنید. اول، شما باید پلاگین Simple Stats Blog را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، به  Settings » Simple Blog Stats  برای تنظیم پلاگین تنظیمات بروید.
پلاگین Simple Stats Blog
در این صفحه، شما می توانید تمام کد های کوتاه را که می توانید برای نشان دادن آمارهای مختلف مانند تعداد کل نظرات، کاربران ثبت شده، تعداد پست ها، دسته ها، تعداد صفحات و موارد دیگر، مشاهده کنید. اگر شما می خواهید آن را در یک پست یا صفحه نمایش دهید باید کد کوتاه [sbs_approved] را برای نمایش تعداد کل نظرات تایید شده در سایت ورد پرستان کپی کنید. ، سپس یک پست جدید ایجاد کنید یا ویرایش کنید. در صفحه ویرایش پست، شما باید بلوک کوتاه در ویرایشگر محتوا وردپرس را اضافه کنید.
شما می توانید این را با کلیک بر روی آیکون  (+)  اضافه کنید و سپس برای بلوک کوتاه جستجو کنید. هنگامی که آن را پیدا کردید، باید بر روی آن کلیک کنید تا بلوک کوتاه به ویرایشگر اضافه شود. بعد، شما باید کد کوتاه [sbs_approved] را داخل تنظیمات بلوک قرار دهید.
استفاده از بلوک پاراگراف به شما این امکان را می دهد که از گزینه ی ظاهر متن در دسترس در ویرایشگر بلوک وردپرس استفاده کنید. هنگامی که انجام شد، بر روی دکمه انتشار یا به روز رسانی کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا تغییراتی را در عمل مشاهده کنید.
نمایش کل نظرات
نمایش تعداد کل نظرات در ویجت نوار کناری شما همچنین می توانید از همان کوتاه در داخل ویجت وردپرس استفاده کنید و آن را در نوار کناری وبلاگ خود قرار دهید. به سادگی صفحه «ظاهر» «ابزارکها» را اضافه کنید و یک ویجت «متن» را به نوار کناری اضافه کنید.
بعد، پیش بروید و کد کوتاه خود را در داخل ویجت Text قرار دهید. فراموش نکنید که بر روی دکمه “ذخیره” کلیک کنید تا تنظیمات ویجت خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا ویجت را در عمل مشاهده کنید.
نمایش نظرات با افزونه

نمایش تعداد نظرات کاربران وردپرس (بدون افزونه)

اگر نمیخواهید از یک افزونه استفاده کنید، می توانید از طریق نمایش دستی تعداد کل نظرات را نمایش دهید. این روش نیاز به اضافه کردن یک کد در وب سایت شما دارد. اگر قبلا این کار را نکردید،  قبل از انجام کاری، باید یک نسخه پشتیبان کامل از وب سایت خود را ایجاد کنید. این کار به شما کمک می کند که سایت خود را در صورت بروز هر گونه تغییر در هنگام ویرایش فایل های تم، به شما بازگردانید. حالا شما باید کد زیر را به فایل functions.php یا یک افزونه خاص سایت اضافه کنید:
نظرات
function wpb_comment_count() {
$comments_count = wp_count_comments();
$message = ‘There are ‘. $comments_count->approved . ‘ comments posted by our users.’; return $message; }
add_shortcode(‘wpb_total_comments’,’wpb_comment_count’);
این کد یک تابع را ایجاد می کند که تعداد کل نظرات تایید وردپرس را در سایت شما نمایش می دهد. همچنین یک کد کوتاه برای نمایش آن ایجاد می کند. اکنون می توانید از کد کوتاه [wpb_total_comments] در پست ها، صفحات یا یک ویجت متن استفاده کنید تا تعداد کل نظرات در وب سایت شما نمایش داده شود.
نمایش نظرات
امیدواریم که این مقاله از اگرت به شما در ارائه تعداد کل نظرات در سایت WordPress کمک کند.
منبع : wpbeginner.com
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *